Registrace Ztráta hesla
V košíku
( 0Kč )

   
Každý člověk se stává hezčím, když má radost.
Walther von der Vogelweide

Jak klub funguje?

Každému členovi pošta doručí jedno překvapení měsíčně, po dobu tří měsíců. Nejsme žádní troškaři a jednorázová radost je pro nás málo. Dárečky vybírá a schvaluje prezidium klubu. Jsou ručně vyráběné a tím UNIKÁTNÍ!!!

Vyberete si dámskou nebo dětskou variantu překvapení (pánové nejsou diskriminováni a v brzké době budeme mít i pánská překvápka). Ženy, muži a děti mají totiž úplně jiné touhy a sny a radují se z diametrálně odlišných věcí.

V objednávce nám o obdarovaném napíšete nějaké informace tak, abychom co nejzodpovědněji poskládaly sadu tří překvapení (zda jde o starší nebo mladší ženu, domácí či sportovní typ, cestovatelku nebo pečovatelku .....), důvod (narozeniny, svátek, jen tak, poděkování ....) a určíte si datum dodání prvního překvápka.  
K dárku přibalíme také přání dle vašeho výběru.
Každé naše překvapení je vždy dárkově zabaleno.
No a nakonec si vyberete, zda první dárek chcete předat osobně nebo ne.

  1. Osobní předání = první balíček pošleme dárci a ten už si pak zařídí předání sám.
  2. Zásilka přímo obdarovanému = dárek dorazí poštou. Radost je v tomto případě nečekaná a o to větší. A není závislá na osobní přítomnosti dárce. Dárek s radostí pošleme kamkoliv, třeba na kraj světa.

No a pak už jen stačí vyplnit doručovací údaje a odeslat objednávku. Tak jednoduché to je Usmívající se. Věřte, že budete netrpělivě čekat na telefon a až uslyšíte první, bezprostřední, spontánní a radostnou reakci ... zažijete endorfinovou záplavu a to je prudce návykový pocit.


2016 © PiDi Soft