Registrace Ztráta hesla
V košíku
( 0Kč )

   
Co děláš s radostí, to tě neunaví.
Čínské přísloví

Jak vznikl?

Nejlepší nápady máme většinou před očima a jejich genialitu nevidíme.

Každý z nás pořád dokola řešíme dárky. Čím své blízké, přátele a známé obdarovat, aby … co? Abychom si udělali čárku, že máme splněno, nebo proto, že se to zkrátka sluší, nebo to je společenský úzus …? Možná taky, ale většina z nás chce obdarovanému udělat RADOST. Jenže to se lehce řekne a hůř udělá.

Co když se netrefím do vkusu, velikosti, nálady, zálib, chutě …?

To jsou legitimní otázky, které si vždycky klademe. Každý totiž do dárku promítá kus svého já. Dárek ukáže nejen naši osobnost, ale i vnímání světa, zájmy a hlavně vztah k obdarovanému. Vlastnoručně vyráběné dárky v sobě skrývají obrovskou sílu. Rodičům často dárek od potomků vžene slzy do očí a opatrují jej léta jako svatou relikvii. Jak stárneme, vyděláváme sice peníze, ale kreativita a chuť překvapovat se někam vytrácí.

POJĎME DÁRKŮM VRÁTIT JEJICH KOUZLO!

To, že člověka netěší až tak dárek samotný, jako moment překvapení a zjištění, že si dárce dal práci a chtěl potěšit, jsem zjistila jednoho dne, když mi messenger přinesl balíček, který jsem nečekala. Nedočkavost, zvědavost, napětí, které jsem cítila při zběsilém trhání papíru, se těžko dospělým popisuje (děti pod stromečkem to ale znají dobře) a pak ten moment překvapení, dojetí a VELIKÁ RADOST, když čtete velmi osobní přání a prohlížíte dárek vytvořený vlastníma rukama. To je zásah přímo na komoru. V takovém případě dárce nemůže prostě minout a obdarovaný chce ten koktejl pozitivních emocí zažít znovu.

A to byl přesně moment, kdy mě napadlo založit KLUB NA ROZDÁVÁNÍ RADOSTI. Aby vás (nás) co nejvíc mohlo takové šťastné chvíle zažívat. Aby se dárce těšil z RADOSTI obdarovaného a naopak.

Že jsem to měla jednoduché, protože mám spoustu kamarádek, které se s nadšením, zápalem a vkusem realizují v hand made produktech a naše dárky tak jsou nejen překvapením, ale navíc jedinečnými originály?

Ano, měla.

A proto vás teď můžeme s jednou z nich pozvat mezi nás.

PŘEJTE ŠTĚSTÍ, DARUJTE RADOST!

Afrodita & Alena Usmívající se


2016 © PiDi Soft