Registrace Ztráta hesla
V košíku
( 0Kč )

   
Věci mají jen cenu radosti, kterou mohou působit.
Richard Aldington

O klubu A


AAA

AAA

Jak vznikl?

Nejlepší nápady máme většinou před očima a jejich genialitu nevidíme.

Každý z nás pořád dokola řešíme dárky. Čím své blízké, přátele a známé obdarovat, aby … co? Abychom si udělali čárku, že máme splněno, nebo proto, že se to zkrátka sluší, nebo to je společenský úzus …? Možná taky, ale většina z nás chce obdarovanému udělat RADOST. Jenže to se lehce řekne a hůř udělá.

Co když se netrefím do vkusu, velikosti, nálady, zálib, chutě …?

To jsou legitimní otázky, které si vždycky klademe. Každý totiž do dárku promítá kus svého já. Dárek ukáže nejen naši osobnost, ale i vnímání světa, zájmy a hlavně vztah k obdarovanému. Vlastnoručně vyráběné dárky v sobě skrývají obrovskou sílu. Rodičům často dárek od potomků vžene slzy do očí a opatrují jej léta jako svatou relikvii. Jak stárneme, vyděláváme sice peníze, ale kreativita a chuť překvapovat se někam vytrácí.

POJĎME DÁRKŮM VRÁTIT JEJICH KOUZLO!

To, že člověka netěší až tak dárek samotný, jako moment překvapení a zjištění, že si dárce dal práci a chtěl potěšit, jsem zjistila jednoho dne, když mi messenger přinesl balíček, který jsem nečekala. Nedočkavost, zvědavost, napětí, které jsem cítila při zběsilém trhání papíru, se těžko dospělým popisuje (děti pod stromečkem to ale znají dobře) a pak ten moment překvapení, dojetí a VELIKÁ RADOST, když čtete velmi osobní přání a prohlížíte dárek vytvořený vlastníma rukama. To je zásah přímo na komoru. V takovém případě dárce nemůže prostě minout a obdarovaný chce ten koktejl pozitivních emocí zažít znovu.

A to byl přesně moment, kdy mě napadlo založit KLUB NA ROZDÁVÁNÍ RADOSTI. Aby vás (nás) co nejvíc mohlo takové šťastné chvíle zažívat. Aby se dárce těšil z RADOSTI obdarovaného a naopak.

Že jsem to měla jednoduché, protože mám spoustu kamarádek, které se s nadšením, zápalem a vkusem realizují v hand made produktech a naše dárky tak jsou nejen překvapením, ale navíc jedinečnými originály?

Ano, měla.

A proto vás teď můžeme s jednou z nich pozvat mezi nás.

PŘEJTE ŠTĚSTÍ, DARUJTE RADOST!

Afrodita & Alena Usmívající se

Proč Áčko?

Z několika důvodů.

  • A je prvním písmenem abecedy. Kdo byl aspoň jednou "ÁČKO", už nikdy nechce být „béčko“.
  • Jeho zakladatelkami jsou Afrodita & Alena, dvě aktivní a atraktivní ženské, které nikdy nechtěly být „béčka“, ale naopak vždycky byly, jsou a budou "ÁČKA" a ne jen podle jména. Takže zcela logicky jejich klub musí být jednoznačně „áčkový“.
  • Smyslem a cílem je antistress, antišeď a antiage.
  • Rozdávání a působení RADOSTI je silně nakažlivé. Jednou zkusíte a stanete se na klubu závislými. Absence vám rozhodně hrozit nebude.
  • RADOST působí maličkosti, ale schopnost RADOVAT SE není maličkost.

Jak klub funguje?

Každému členovi pošta doručí jedno překvapení měsíčně, po dobu tří měsíců. Nejsme žádní troškaři a jednorázová radost je pro nás málo. Dárečky vybírá a schvaluje prezidium klubu. Jsou ručně vyráběné a tím UNIKÁTNÍ!!!

Vyberete si dámskou nebo dětskou variantu překvapení (pánové nejsou diskriminováni a v brzké době budeme mít i pánská překvápka). Ženy, muži a děti mají totiž úplně jiné touhy a sny a radují se z diametrálně odlišných věcí.

V objednávce nám o obdarovaném napíšete nějaké informace tak, abychom co nejzodpovědněji poskládaly sadu tří překvapení (zda jde o starší nebo mladší ženu, domácí či sportovní typ, cestovatelku nebo pečovatelku .....), důvod (narozeniny, svátek, jen tak, poděkování ....) a určíte si datum dodání prvního překvápka.  
K dárku přibalíme také přání dle vašeho výběru.
Každé naše překvapení je vždy dárkově zabaleno.
No a nakonec si vyberete, zda první dárek chcete předat osobně nebo ne.

  1. Osobní předání = první balíček pošleme dárci a ten už si pak zařídí předání sám.
  2. Zásilka přímo obdarovanému = dárek dorazí poštou. Radost je v tomto případě nečekaná a o to větší. A není závislá na osobní přítomnosti dárce. Dárek s radostí pošleme kamkoliv, třeba na kraj světa.

No a pak už jen stačí vyplnit doručovací údaje a odeslat objednávku. Tak jednoduché to je Usmívající se. Věřte, že budete netrpělivě čekat na telefon a až uslyšíte první, bezprostřední, spontánní a radostnou reakci ... zažijete endorfinovou záplavu a to je prudce návykový pocit.

Jak se stát členem klubu?

Členství v klubu pořizuje dárce pro obdarovaného. Jako dárce se jednoduše zaregistrujte ZDE. Členství pro obdarovaného aktivujete objednáním první série překvapení. Členství pochopitelně můžete pořídit i sami sobě, tzn. že pouze v tomto případě se stanete také členy klubu.

ČLENEM KLUBU SE STÁVÁ OBDAROVANÝ.

Dárky prakticky nelze objednat bez členství. Radost od nás obdrží jenom členové klubu. A protože i členství samotné by mělo přinášet radost, chystáme pro členy vánoční, valentýnská, svatební … a různá jiná překvapení.

3 měsíční
(jeden hlavní dárek první měsíc + dva menší dárečky následující měsíce)
599 Kč

Kdo může být členem?

Každý, kdo souzní s touto myšlenkou a chce dělat radost sám sobě a navíc ji aktivně rozdávat a násobit.
2016 © PiDi Soft