Registrace Ztráta hesla
V košíku
( 0Kč )

   
Každý člověk se stává hezčím, když má radost.
Walther von der Vogelweide

Daruj radost


Jak se stát členem klubu ?

Členství v klubu pořizuje dárce pro obdarovaného. Jako dárce se jednoduše zaregistrujte

ZDE. Členství pro obdarovaného aktivujete objednáním první série překvapení. Členství pochopitelně můžete pořídit i sami sobě, tzn. že pouze v tomto případě se stanete také členy klubu.

ČLENEM KLUBU SE STÁVÁ OBDAROVANÝ.

Dárky prakticky nelze objednat bez členství. Radost od nás obdrží jenom členové klubu. A protože i členství samotné by mělo přinášet radost, chystáme pro členy vánoční, valentýnská, svatební … a různá jiná překvapení.

3 měsíční
(jeden hlavní dárek první měsíc + dva menší dárečky následující měsíce)
599 Kč

Vánoční speciál

Už se zase blíží doba, kdy na poslední chvíli kupujeme zbytečnosti, jenom proto, že se to asi tak nějak sluší. Udělejte výjimku a darujte svým blízkým opravdu radost. Je nádherné dostat balíček s překvapením, který absolutně nečekáte. Mýdlo, ponožky, tričko od Vietnamců .... to na svátky tak nějak předpokládáme, ale že by to způsobilo nějakou třeskutou radost, to se fakt říct nedá. Naše Áčkové balíčky dokážou vykouzlit úsměv na rtu a krásnou vánoční náladu.
A protože Vánoce jsou jednou za rok, máme pro vás vánoční speciál. Do objednávky normálního členství ZDE (záložka JAK SE STÁT ČLENEM KLUBU) můžete vepsat buď

1) jedno jméno - obdarovaný dostane 1 dárek v hodnotě 599 Kč
2) dvě jména - dva obdarovaní dostanou po jednom dárečku v celkové hodnotě 599 Kč
3) tři jména - tři obdarovaní dostanou po jednom dárečku v celkové hodnotě 599 Kč,
tzn. že balíček s dárkem od nás obdrží jeden, dva nebo tři lidé, kterým chcete udělat radost právě na Vánoce.

Tak šup šup, přemýšlejte, kdo si na Vánoce od vás zaslouží překvapení a objednávejte, ať máme trošku času na nachystání.

Kdy dárek dorazí?

První dárek dorazí ve vámi vybraném termínu po připsání částky na účet. Proto objednávejte dárky s předstihem. Klidně i několik týdnů. Jistota je jistota. Druhé a třetí překvapení posíláme v polovině následujících dvou měsíců.

Balíčky obvykle posíláme jako obyčejné listovní zásilky (jinak by poštovné tu plánovanou radost značně zmenšilo) s výjimkou prvního většího a hodnotnějšího překvapení, které posíláme doporučeně. Někdy, s přihlédnutím k rozměrům balíčku, musíme i u druhého a třetího překvápka využít jiný způsob doručení než je obyčejná listovní zásilka.

Balíčky posíláme jeden až dva dny před stanoveným datem doručení, nicméně nejsme schopni ovlivnit výpadky a zdržení České pošty. Ze zkušenosti ale můžeme říci, že radost se tím rozhodně nezmenší. Naopak. Obdarovaný je překvapen o to více.

Je možné dárky objednat bez členství v klubu?

To, bohužel, možné není.  Radost od nás obdrží jenom členové klubu. A protože i členství samotné by mělo přinášet radost, chystáme pro členy vánoční, valentýnská, svatební …. a různá jiná překvapení.

Daruj členství – daruj radost

... sobě nebo příteli, přítelkyni, první, poslední nebo tajné lásce, dlouholetému kamarádovi, nejlepší kamarádce, členům své nejbáječnější rodiny, oblíbenému spolupracovníkovi či kolegyni, nejmilejší paní učitelce, i spravedlivý třídní by si trošku radosti určitě zasloužil, sympatické paní na finančním úřadu, obětavé sestřičce či panu doktorovi v nemocnici, váženému obchodnímu partnerovi … doma i v zahraničí … prostě komukoliv, koho máte rádi.

A nezapomeňte na děti!!! Poslat v dnešní době ručně psaný dopis nebo pohlednici je skoro zázrak. A dostat poštou  dárek, to je pro dnešní děti jako jízda vlakem. Uvidíte, kolik radosti způsobí už jenom fakt, že se ve schránce objeví balíček. A za měsíc další a pak ještě jeden. Budete se na zásilku těšit víc, než vaše děti. Tomu věřte.

 

Jsou dárky kvalitní?

Můžete být bez obav!

Všechny naše dárky jsou ruční práce, kdy kvalita, preciznost, vysoká řemeslná úroveň, ale také nápad, styl a nadčasový design jsou měřítkem pro jejich výběr.  Kombinace sad je pak otázkou ceny jednotlivých dílčích zásilek a také informací, které nám o obdarovaném napíšete.

Z čeho všeho se můžete radovat, když otevřete balíček z Áčka, vidíte v naší galerii.

Text vašeho přání

Přání je u dárku to nejdůležitější. Nabízíme vám přáníčka k různým příležitostem. Pokud se vám některé z nich líbí, stačí pak při objednávce uvést do příslušné kolonky číslo přání, které jste si vybrali, uvést zda si přejete použít tykání nebo vykání a jméno či jména dárců, které máme podepsat pod přání.

PŘIKLAD: přání číslo 3, tykání, přeje Martina

Pokud chcete obdarovanému sami napsat cokoliv osobního, motivačního, láskyplného, zašifrovaného .... napište nám to do objednávky a my zařídíme všechno ostatní.

PŘIKLAD: Naše srdce je vždy tam, kde jsou naše myšlenky, když se jen tak potulují. A moje mysl se hodně touhlá ve tvé blízkosti. Tvůj Petr forever

 

K NAROZENINÁM ČI SVÁTKU

 1. Neslyšíš žádné narážky na svůj věk? To bude asi tím, že v posledních pár letech vypadáš pořád stejně úúúúúžasně. Všechno nejlepší přeje …
 2. Kdyby sny byly skutečností, stane se život snem. Pak člověk přijde na to, že jeho život je to, o čem sní a po čem touží. Hodně splněných snů přeje …
 3. Jsou dny obyčejné a dny sváteční. Ať jsou všechny plné úsměvů, pohody a lásky, ale ten dnešní ať je pro tebe neobyčejný a nezapomenutelný! Stálý úsměv na tváři přeje …
 4. Všechna Tvoje přání ať se do puntíku vyplní, každý den je něčím výjimečný a nevšední! Krásný sváteční den přeje …
 5. Vesmír vždy stojí při nás, když jdeme za svými sny, jakkoliv hloupé by se mohly zdát. Hodně splněných snů přeje …
 6. Víš, kdo ti chce dnes blahopřát? …, …, …, … prostě celá naše parta

  Z LÁSKY

 7. Dnes je skvělá příležitost povědět Ti něco, co bych měl říkat každý, každičký den. Miluji Tě! …
 8. To, co cítím, je něco silnějšího, než mít rád. Miluju Tě! …
 9. Láska je pouhým slovem, dokud se nerozhodneme nechat ji, aby se nás vší silou zmocnila. Miluji Tě! …

  JEN TAK PRO RADOST

 10. Že nemáš ani narozeniny, ani svátek, nejsou Vánoce ani Valentýn? A to vadí? Radost je okamžik, moment, vteřina prchavá, která nemusí čekat na zvláštní příležitost. I ten nejčernější den se může do večera vylepšit. Tak snad se to dnes povedlo …
 11. Spoustu milých radostí každý den přeje …
 12. Jdi za svými sny! …
 13. S Tebou je i zamračený den proteplený sluncem. Děkuji, že jsi …
 14. Jsou okamžiky, kdy život dvě osoby vzdálí jen proto, aby pochopily, jak jsou jedna pro druhou důležité. V tvém případě jsem to dávno pochopil.
 15. Ať ti v životě neunikne radost. Až kolem tebe poběží, vztáhni ruce a chyť ji.
 16. Buď tak šťastný, že když se ostatní na tebe podívají, stanou se také šťastnými.
 17. Úsměv je nejkrásnějším dárkem, který sluší všem. Tak se hodně směj a život užívej.

VLASTNÍ PŘÁNÍ

Text vepište do objednávky.

2016 © PiDi Soft